Kontakt

Usługi przewozowe na najwyższym poziomie

 Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób w kraju i za granicą. Dysponujemy nowoczesną flotą, składającą się z autokarów oraz busów. Zapewniamy komfortowy i bezpieczny transport.

Nasze autokary wynajmujemy osobom prywatnym oraz firmom, w tym m.in. biurom turystycznym.

Wszystkie nasze pojazdów wyposażone są w nowoczesny system nawigacji satelitarnej pozwalający unikać stresujących przypadków zabłądzenia.

Zachęcamy do kontaktu.

Nasi pracownicy udzielą Państwu wyczerpujących informacji o aktualnej dostępności naszych pojazdów oraz możliwych terminach rezerwacji.

Transport osób

 Nowoczesna flota to tylko połowa potencjału drzemiącego w firmie Kolumbus. Elementem decydującym o stałym rozwoju firmy i sukcesach branżowych jest nasza kadra pracownicza. W szeregach firmy pracuje jedenastu doświadczonych kierowców, którzy w swojej karierze zawodowej przemierzyli Europę w każdym kierunku.

Każdy z naszych pracowników, oddelegowany do danego zlecenia doskonale zna przepisy i realia drogowe panujące w kraju do którego się udaje.

 

Wynajem autokarów

Starzyńskiego 3/2

99-400 Łowicz

telefon stacjonarny: (46) 8300863

telefon komórkowy: 605822842

e-mail: kolumbus99@wp.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.przewozyautobusowelowicz.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KRZYSZTOF PRZYŻYCKI P.H.U. KOLUMBUS, Stefana Starzyńskiego 3/2 99-400 Łowicz, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kolumbus99@wp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny